Pes 6 - Super Liga

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ovaj forum je isključivo za igranje turnira u pes sportskim simulacijama.... Za sudjelovanje u Pes sportskim aktivnostima .....https://web.facebook.com/jure.guzic.3

Lokacija : Hrvatska/Benkovac(Šopot)

Pes 6 - Super Kup - 1. Sezona Bez Komentiranja Empty Pes 6 - Super Kup - 1. Sezona Bez Komentiranja

Postaj by jure123 pet pro 30, 2016 7:35 pm

PRAVILA

ZA utakmicu:

time : 10 ( ili 15 ako netko želi, u to ne ulazimo)
    injuries: off
    Finale: 15 minuta s uključenim produžetcima i penalima

to je ono najbitnije, ostalo također kako tko želi, dal želi snijeg, noć , dan

VAŽNO!!!

Zabranjen je cut,  (samo kad ti tvoj igrač doda lopta, ako je iz odbitka ili od strane protivničkog igrača dodana lopta je pa je postignut cut to se priznaje,)
    U slučaju cut udarca trebate zabiti auto gol, ali ako je cut postignut nakon 70. minute samo ne brojite taj gol

Lag se prijavljuje u prvih 15 minuta poluvremena, ne treba se snimati, igramo na povjerenje. U slučaju da se lag prijavi ODMAH se izlazi i ponavlja se utakmica od one minute i od onog rezultata koji je bio (osim ako se igrači dogovore drukčije za rezultat i koliko će još igrati)

STROGO JE ZABRANJENO reći imam lag ali igraj dalje, na poluvremenu nema žaljenja : imo sam lag, kao ni na kraju, a pogotovo ne u chatu

prijavljivanje utakmica:

požejno bi bilo odmah nakon utakmice prijavit, ako netko ne može tolerirat ćemo 24 sata

u ovom "formatu" se prijavljuje:

npr: Arsenal 1 3 Chelsea (Ramsey 33' ; Hazard 12' Costa 13' Matić 15')

udarci : 18(13)- 5(4)
    žuti : 1 :5 Ramsey (ars) ; Hazard, Curtois, Ivanović, Terry, Pedro (Che)
    crveni : 1 : 0 Wilshere (ars)

kratki osvrt o utakmici tko želi

SUSPENZIJE:

Dva Žuta kartona - 1 utakmica neigranja (Primjer - kada igrač dobije u prvoj utakmici žuti u kupu,u sljedečoj utakmici nema pravo na žuti karton isti igrač,,inače ima 1 utakmicu zabrane)

kada igrač dobije crveni karton ne smije igrat iduću utakmicu protiv ISTOG protivnika.
    Da pojasnimo:

npr. igraju Arsenal vs Chelsea 1. krug, Ramsey dobije crveni karton i mora propustiti utakmicu u 2. krugu između ova dva tima.
    U tom slučaju igrač koji objavljuje dužan je napisat da je igrač odradio suspenziju, ako nije odradio protivniku se piše 3:0 i kazna ostaje za iduću utakmiuc. U slučaju da onaj koji objavljuje nije napisao da je odrađena suspenzija, nitko se ne kažnjava ali suspenzija ostaje dok ne odradi

Zadnja promjena: jure123; uto sij 03, 2017 4:38 pm; ukupno mijenjano 1 put.
    avatar
    jure123

Age : 29

Pes 6 - Super Kup - 1. Sezona Bez Komentiranja Empty Re: Pes 6 - Super Kup - 1. Sezona Bez Komentiranja

Postaj by jure123 uto sij 03, 2017 3:54 pm